;  
 

 

Warunki uczestnictwa

Zgłoszenie uczestnictwa

Aby wziąć udział w programie szkoleniowym należy przesłać formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie internetowej http://uniwers.info. Po pobraniu i wypełnieniu formularza, prosimy odesłać go faxem, listownie lub pocztą elektroniczną na adres zamieszczony w zakładce kontakt lub widniejący w zaproszeniu.

Kwalifikacja

O zakwalifikowaniu się decyduje przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego i wpłacenie przedpłaty w odpowiednim terminie. W przypadku, gdy zgłoszenie wraz z przedpłatą otrzymamy zbyt późno i uczestnictwo w podanym terminie będzie niemożliwe, koordynator szkolenia skontaktuje się z Państwem i poinformuje o możliwościach udziału w następnym szkoleniu. W przypadku braku miejsc zaproponujemy Państwu uczestnictwo w innym terminie. W przypadku braku zgody na udział w innym terminie, wpłaconą przedpłatę w całości zwracamy.

Potwierdzenie uczestnictwa

Po otrzymaniu formularza zgłoszeniowego organizator szkolenia przesyła potwierdzenie otrzymania zgłoszenia i informuje o dalszych krokach włączenia do programu szkoleniowego.

Zakwaterowanie.

Przewidziano we własnym zakresie i na koszt własny uczestników. Na pisemne lub telefoniczne zgłoszenie uczestników, organizator pomoże w rezerwacji noclegu wg. życzeń uczestników.Pobierz formularz zgłoszeniowy:

Formularz zgłoszeniowy w formacie OpenOffice (.odt)

Formularz zgłoszeniowy w formacie MicrosoftWord (.doc)

Formularz zgłoszeniowy w formacie Adobe PDF

Polska Akademia Uniwersalnego Kierowania©2009